O firmie

Jesteśmy polskim producentem działającym od 2017 roku na rynku suplementów diety oraz produktów konopnych dla zwierząt i ludzi.

Posiadamy marki własne, w ramach których prowadzimy sprzedaż do sieci aptecznych, drogerii, hurtowni oraz sklepów zielarskich. Doświadczenie oparte na produkcji dla największych w Polsce podmiotów w branży e-commerce oraz suplementów pozwala nam zagwarantować sprzedaż produktów najwyższej jakości oraz owocną współpracę opartą na zasadach uczciwości i wzajemnego szacunku. Specjalizujemy się również w produkcji private label dla partnerów z całej Polski i Europy. 

Działamy na rzecz popularyzowania produktów konopnych i podnoszenia świadomości ich stosowania u zwierząt. Wytwarzamy innowacyjne preparaty zgodnie z najwyższymi standardami, do czego wykorzystujemy surowce pozyskiwane tylko z roślin uprawianych w Polsce, wolne od metali ciężkich i pestycydów. Kontrolujemy każdy etap produkcji, począwszy od uprawy konopi - gleba, rośliny, surowce oraz każda partia produktów są badane w niezależnym laboratorium, zgodnie z certyfikatem ISO17025, pod kątem zanieczyszczeń, dlatego nasze preparaty Cannabium Vet są szlachetnie czyste, bezpieczne i wysoce skuteczne.

Nasz zakład jest nadzorowany przez Państwową Inspekcję Weterynaryjną (WNI:PL0663202p) oraz posiadamy wdrożony certyfikat ISO9001 i ISO 22000.

 

iso17025ISO 9001-2015ISO 22000-2018